1. Сторони угоди.

Договір укладається між інтернет-сервісом з обміну титульних знаків, далі Виконавець, — з одного боку, та Замовник, в особі того, хто скористався послугами Виконавця, — з іншого боку.

2. Список термінів.

2.1. Обмін титульних знаків — це автоматизований продукт інтернет обслуговування, який надається Виконавцем на підставі цих правил.
2.2. Замовник — фізична особа, яка погоджується з умовами Виконавця та цієї угоди, до якої приєднується.
2.3. Титульний знак — умовна одиниця тієї чи іншої платіжної системи, що відповідає розрахункам електронних систем та позначає обсяг прав, що відповідають договору системи електронної оплати та її Замовника.
2.4. Заявка — відомості, передані Замовником для використання коштів Виконавця в електронному вигляді та які свідчать про те, що він приймає умови користування сервісом, які пропонуються Виконавцем у цій заявці.

3. Умови згоди.

Ці правила вважаються організованими за рахунок умов суспільної оферти, яка утворюється під час подання Замовником заявки та є однією з головних складових цього договору. Громадською офертою називаються відомості про умови подачі заявки, що відображаються виконавцем. Головною складовою громадської оферти є дії, зроблені на завершення подачі заявки Замовником і про його точних намірах зробити угоду за умов запропонованих Виконавцем перед завершенням даної заявки. Час, дата та параметри заявки створюються Виконавцем автоматично в момент закінчення формування даної заявки. Пропозиція повинна бути прийнята Замовником протягом 24 годин від закінчення формування заявки. Договір з обслуговування набирає чинності з моменту надходження титульних знаків у повному розмірі, зазначеному у заявці, від Замовника на реквізити Виконавця. Операції з титульними знаками враховуються згідно з правилами, регламентом та форматом електронних систем за розрахунками. Договір дійсний протягом терміну, що встановлюється з моменту подання заявки до розірвання з ініціативи однієї із сторін.

4. Предмет згоди.

Шляхом використання технічних методів Виконавець зобов’язується виконувати обмін титульних знаків за комісійну винагороду від Замовника, після подання цією особою заявки та робить це шляхом продажу титульних знаків особам, які бажають їх придбати за сумою, зазначеною не нижче, ніж у заявці, поданій Замовником. Кошти Виконавець зобов’язується переводити на зазначені Замовником реквізити. У разі виникнення під час обміну прибутку вона залишається на рахунку Виконавця як додаткова вигода та премія за комісійні послуги.

5. На додаток.

5.1. Якщо на рахунок Виконавця надходить сума, що відрізняється від зазначеної у заявці, Виконавець робить перерахунок, який відповідає фактичному надходженню титульних знаків. Якщо ця сума перевищує зазначену у заявці більш ніж на 10%, Виконавець розриває договір в односторонньому порядку та всі кошти повертаються на реквізити Замовника з урахуванням відрахованої суми на комісійні витрати під час переказу.
5.2. У випадку, коли титульні знаки не надсилаються Виконавцем на зазначені реквізити Замовника протягом 24 годин, Замовник має повне право вимагати розірвання угоди та анулювати свою заявку, тим самим здійснюючи повернення титульних знаків на свій рахунок у повному обсязі. Заявка на розірвання угоди та повернення титульних знаків виконується Виконавцем у разі, якщо кошти ще були переведені на зазначені реквізити Замовника. У разі анулювання договору повернення електронної валюти проводиться протягом 24 годин з моменту отримання вимоги про розірвання договору. Якщо затримки під час повернення виникли не з вини Виконавця, він не несе за них відповідальності.
5.3. Якщо титульні знаки не надходять від Замовника на рахунок Виконавця протягом зазначеного терміну, з моменту подання заявки Замовником, угода між сторонами розривається Виконавцем з одного боку, оскільки договір не набуває чинності. Замовник може про це не повідомляти. Якщо титульні знаки надходить на реквізити Виконавця після зазначеного терміну, такі кошти переводяться назад на рахунок Замовника, причому всі комісійні витрати, пов’язані з переказом, віднімаються з даних коштів.
5.4. Якщо відбувається затримка переказу коштів на реквізити, зазначені Замовником, з вини розрахункової системи, Виконавець не несе відповідальності за шкоду, що виникає внаслідок тривалого надходження коштів. У цьому випадку Замовник повинен погодитись з тим, що всі претензії будуть пред’являтися до розрахункової системи, а Виконавець надає свою допомогу у міру своїх можливостей у рамках закону.
5.5. У разі виявлення підробки комунікаційних потоків або впливу з метою погіршити роботу Виконавця, а саме його програмного коду, заявка припиняється, а перераховані кошти піддаються перерахунку відповідно до чинної угоди. Якщо Замовник не погоджується з перерахунком, він має повне право розірвати договір та титульні знаки вирушать на реквізити, зазначені Замовником.
5.6. У разі користування послугами Виконавця, Замовник повністю погоджується з тим, що Виконавець несе обмежену відповідальність, що відповідає рамкам цих правил, отриманих титульних знаків і не дає додаткових гарантій Замовнику, а також не несе перед ним додаткової відповідальності. Відповідно Замовник не несе додаткової відповідальності перед Виконавцем.
5.7. Замовник зобов’язується виконувати норми, що відповідають законодавству, а також не підробляти комунікаційні потоки та не створювати перешкод для нормальної роботи програмного коду Виконавця.
5.8.Виконавець не несе відповідальності за збитки та наслідки при помилковому переказі електронної валюти в тому випадку, якщо Замовник вказав при подачі заявки неправильні реквізити.

6. Гарантійний термін

Протягом 24 годин з моменту здійснення обміну титульних знаків Виконавець дає гарантію на послуги, що надаються, за умови, якщо не обумовлено інші терміни.

7. Непередбачені обставини.

У разі коли в процесі обробки заявки Замовника виникають непередбачені обставини, що сприяють невиконанню Виконавцем умов договору, терміни виконання заявки переносяться на відповідний термін тривалості форс-мажору. За прострочені зобов’язання Виконавець не несе відповідальності.

8. Форма угоди.

Ця угода обидві сторони, в особі Виконавця та Замовника, приймають як рівноцінний за юридичною силою договір, зазначений у письмовій формі.

9. Робота з картами Англії, Німеччини та США.

Для власників карток країн Англії, Німеччини та США умови перекладу титульних знаків продовжуються на невизначений термін, що відповідає повній перевірці даних власника картки. Кошти протягом усього терміну не піддаються жодним операціям і в повному розмірі знаходяться на рахунку Виконавця.

10 Претензії та суперечки.

Претензії за цією угодою приймаються Виконавцем у формі електронного листа, у якому Замовник вказує суть претензії. Цей лист надсилається на вказані на сайті реквізити Виконавця.

11. Проведення обмінних операцій.

11.1.Категорично забороняється користуватися послугами Виконавця для проведення незаконних перекладів та шахрайських дій. При укладанні цього договору, Замовник зобов’язується виконувати ці вимоги та у разі шахрайства нести кримінальну відповідальність, встановлену законодавством на даний момент.
11.2. У разі неможливості виконання заявки автоматично, за незалежними від Виконавця обставинами, такими як відсутність зв’язку, брак коштів, або помилкові дані Замовника, кошти надходять на рахунок протягом наступних 24 годин або ж повертається на реквізити Замовника за вирахуванням комісійних витрат.
11.3.На першу вимогу Виконавець має право передавати інформацію про переказ електронної валюти правоохоронним органам, адміністрації розрахункових систем, а також жертвам неправомірних дій, які постраждали внаслідок доведеного судовими органами шахрайства.
11.4. Замовник зобов’язується подати всі документи, що засвідчують його особу, у разі підозри про шахрайство та відмивання грошей.
11.5. Замовник зобов’язується не втручатися у роботу Виконавця та не завдавати шкоди його програмній та апаратній частині, а також Замовник зобов’язується передавати точні відомості для забезпечення виконання Виконавцем усіх умов договору.

12.Відмова від зобов’язань.

Виконавець має право відмови на укладення договору та виконання заявки, причому без пояснення причин. Цей пункт застосовується до будь-якого клієнта.

Розміри комісій при поверненні коштів
Tether TRC20 – 1 USDT

Tether POLYGON – 1 USDT

Tether ERC20 – комісія WhiteBit

Perfect Money – 0.5 %

Payeer – 0.5 %

Advcash – 2 %

ePayCore – 0.5 %

Картка UAH – 0 %